xpp

Spam

TUTAJ MOŻECIE REKLAMOWAĆ SWOJE BLOGI:

6 komentarzy:

 1. http://as-in-a-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zawsze wiemy kiedy otacza nas ktoś kto nie powinien pojawić się w naszym życiu, kto w ogóle nie powinien istnieć.

  Istnienie dobra i zła jest wyborem.

  Ludzie są pionkami w grze swojego losu.

  Przeciwnicy.

  Ciekawi dalszych zagrań losu.

  Ale są i Ci dla których "los" nie istnieje

  Wybierają swoje drogi i swoje zagrania tak aby to im pasowało.

  Przeznaczenie ? Czym ono tak na prawdę jest ?

  Zazwyczaj czeka ono tu za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię ; to jest najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka.

  Los współgra z Przeznaczeniem. Zrezygnowanie z niego nie daje możliwości uwolnienia się. Pozwala jedynie na chwilę odwrócić zainteresowanie. Zmienić bieg wydarzeń. Lecz nie znika na zawsze. Zawsze jest.

  Lottie i Leela są odważnymi i zawsze wiedzącymi czego chcą młodymi Agentkami FBI.

  Co przyniesie w takim razie dla nich Los i Przeznaczenie ?

  http://special-death-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 4. http://nowe-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 5. Wyobraź sobie te wszystkie gwiazdy, robiące karierę po programach typu Talent Show. Pięcioro chłopaków z zupełnie odległych okolic Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz cztery dziewczęta z Wielkiej Brytanii, od dziecka pragnęli tego doznać. I kiedy w końcu nadaża się ku temu okazja, postanawiają spróbować. Ale, zamiast kariery solowej, pisane jest im połączyć się w dwie grupy. Od tej pory One Direction i Little Mix, występują w X-Factorze. Będzie wesoło, nie zawsze łatwo, lecz gra toczy się o wielką stawkę, której grzech nie wyjść naprzeciw. Przyjaźnie, spełnione marzenia i satysfakcja, to wszystko na blogu:
  http://little-direction-1d-and-lm.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń